Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Wiele w ostatnim czasie pojawiło się w sieci opisów które kojarzą się z opowiadaniami z kolorowych czasopism z lat 90 - czyli "Mój pierwszy raz". I chodzi również o inicjację, jednak zgoła inną, niż opisywana w starych Popcornach. Dlatego pozwólcie, że podzielę się swoimi spostrzeżeniami od strony człowieka, który w Tridentinach bierze czynny udział od jakiegoś czasu. 

 

Czytaj więcej...

Msza Trydencka w Lublinie? 90 osób odpowie - albo w kaplicy FSSPX, albo w kościele rektoralnym przy ul. Staszica w Lublinie.

 

Jednak spieszę donieść, że stałe Msze Święte odbywają się w 3 niedzielę miesiąca w kościele pw. Świętej Rodziny w Lublinie, przy ul. Jana Pawła II 11, o godzinie 19.15.

 

Tym samym, zapraszam wszystkich zainteresowanych wspólnym śpiewem Chorału na próby naszej parafialnej Scholi - wtorki i piątki o godzinie 19.00 w Sali Maryjnej na Plebanii. Można się również zgłosić bezpośrednio do mnie - "urzęduje" wieczorami we wtorki, środy i piątki.

 

 

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne