Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Już trzy lata mieszka z nami nasza Paskuda, czyli nasza suczka Shih-Tzu. Z początku jej funkcjonowania w naszej rodzinie wykazywała się niezwykłą wręcz (jak na psa) niesubordynacją. Bardziej z charakteru przypominała kota niż psa. Chodziła własnymi drogami, w nosie miała prośby i groźby. Jednak, w ciągu tych trzech lat zmieniło się wiele i to na dobre.

Czytaj więcej...

Moja mała Paskuda, czyli suczka Shih-Tzu, która mamy w naszej rodzinie od kilku lat uwielbia zimową porę, a zwłaszcza spacery po śniegu. Może wtedy się do woli wyszaleć bez obawy o to, że wróci do domu umorusana i skończy w wannie.

 

O ile poprzednie lata, elementem zimowego wyposażenia psa był przycięty dziecięcy sweterek, w tym roku zrezygnowaliśmy z tego atrybutu. Nie tylko mrozy były lżejsze (w temperaturze do -10*C zauważyłem, że nawet po długim spacerze pies nie jest podziębiony ani nie dostaje drgawek na dworze), ale i pies zaczął wychodzić na spacery bez smyczy.

Czytaj więcej...

Dawno na "tapetę" nie wlazła moja bestyjka - Fifi, zwana w różnych kręgach "Paskudą" bądź szczurem. Bo w sumie, proza codziennego "psiego życia" (spacer, sen, spacer, zabawa, spacer, sen) jest niczym interesującym i szczególnym. Ale ostatnio miałem pewien problem.

Czytaj więcej...

Dziś druga noc mojego Lwa u nas w mieszkaniu. Już było lepiej. Skomlenie wieczorne skończyło się po drugim "pi". Cała noc była przespana... jeżeli przyjmiemy, że noc kończy się o godzinie 4.40.

Czytaj więcej...

Czytam, czytam i nie mogę się nadziwić. Rasa Shih-tzu jest jedną z najstarszych ras na świecie. Jeżeli wierzyć legendom, to wywodzi się ona z klasztorów w dalekim tybecie. Przez wiele wieków były one jedynie przekazywane cesarzom jako wyraz uznania ze strony mnichów.

Czytaj więcej...

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne