Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Czerwiec jest tym miesiącem w roku, w którym nawał pracy sprawia, że nie wiem jak się nazywam. A ponieważ chcę wszystko robić dobrze i sumiennie, powoli zaczyna mi brakować czasu na własne "zachcianki". Dodatkowo, mój Starszy Potomek trzy tygodnie temu złamał nogę i dzięki temu jesteśmy uziemieni na kolejne trzy tygodnie w domu. W tym całym szaleństwie jest jednak coś dobrego - ostatni weekend spędziliśmy w domu wypoczywając na zacienionym tarasie, popijając chłodną colę i bawiąc się do upadłego.

 

Jednak i na inne przyjemności znajduję czas. Uruchomiłem portal organowy (link), który próbuję w wolnych chwilach rozwijać. Znajduję również czas na medialną stronę życia - za namową kolegi Arkadiusza z którym dyskutujemy na wizji (tzn. On próbuje dyskutować ze mną) na temat muzyki liturgicznej - jak to bywało, jak jest oraz jaki jest ideał.

 

 

Pierwsza część - nakreślenie problemu (trochę chaotyczne, bo program idzie na żywo, bez cięć oraz w ograniczonym czasie). Trochę też nie wiedziałem, czego spodziewać się po Arku (tj. jakiego rodzaju pytań). I tak naprawdę nie wiedzieliśmy w którym kierunku to pójdzie. Ale chyba idzie w dobrym, bo po tygodniu nakręciliśmy część drugą:

 

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne