Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Pracująccompshop w branży komputerowej gdzieś tak od 2004 roku zawsze chciałem otworzyć sklep z częściami komputerowymi, komputerami i innymi akcesoriami. Chodziło za mną - i chodzi nadal - coś, co niektórzy zwą "chęcią pomagania". Cieszą mnie maile, telefony z podziękowaniem: "Panie Jarku, sprzęt działa", "To jest lepszy wybór niż ten, którego chciałem dokonać". 

 

Dziś światło dzienne ujrzy pełna wersja sklepu CompShop.pl - z ponad 30.000 różnych produktów. Od kabla zasilającego, przez telefony komórkowe, laptopy, palmtopy, urządzenia GPS po pralki, lodówki, telewizory, aparaty fotograficzne po zabawki edukacyjne, klocki lego i oświetlenie.

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że pomimo dobrej ceny, towar jest cały czas na stanie i po potwierdzeniu zamówienia - może już jutro być u Ciebie w domu.
W ciągu kilku godzin serwis powinien być już dostępny :) 

 

 

 

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne