Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Niedawno kilku moich znajomych, przy pomocy facebooka, zapytało się, dlaczego nie ma nic nowego na tej stronie. Powód jest prosty - nie mam czasu wypisywać tutaj nowości... Cały czas w rozjazdach, a gdy nie ma mnie za kółkiem, siedzę w panelu administracyjnym i grzebię.W jednym z polskich filmów ostatniej dekady (Pieniądze to nie wszystko) jest taka rozmowa miedzy Tomaszem Adamczykiem (Marek Kondrat) a Panią Alą (graną genialnie przez Hannę Mikuć), w którym Adamczyk mówi sentencję: "Dla przyjemności tworzenia. Przyjemnie jest patrzeć, jak rośnie coś z niczego".

I właśnie tworzę coś z niczego.

 

AntywirusyParę lat temu nabyłem drogą kupna domenę antywirus.net. W międzyczasie pojawiły się inne. Przez kilka miesięcy szkoliłem się w produktach wszystkich (prawie) wiodących producentów, zdobywałem autoryzację i całą tą papierkową procedurę musiałem przejść. Ostatnio stwierdziłem, że trzeba z tym wystartować na poważnie. I wystartowałem.
Jednak, dopóki nie będzie to w 100% sklikane - nie spocznę. I gdybym miał wolny czas w ciągu dnia, to spokojnie w ciągu 2-3 tygodni wszystkie produkty wejdą na stan. Nie ma ich dużo. Raptem po 10-50 per producent. Jednak, każdy z tych produktów ma różne opcje, różne ceny. Sklikać to wszystko "za jednym zamachem" jest cholernie ciężko.

 

AvastCieszę się, że mam już w lwiej części sklikanego producenta Avast (avast24.pl) oraz ofertę dla szkół (avast.edu.pl). Wszystko działa prawidłowo, prawidłowo naliczane są punkty partnerskie (taki bonusik). Produkty już grzecznie siedzą. Jednak, roboty przede mną wiele.

Dlatego, kończę ten krótki wpis radosnym: żyję, pracuję, niebawem odpocznę. :)

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne