Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Nic sie nie stało.

Wczoraj bardziej interesowałem się koncertem w kościele w którym pracuję i o meczu wiedziałem mniej więcej tyle, że ma być *jakiś* mecz.

Później okazało się, że deszcz spadł i meczu nie będzie. Niby nic wielkiego, jednak wieczorem sieć rozpoczęła życie swoim życiem. I pojawiły się komentarze tej całej sytuacji.

Ale słuchajcie, nie jest najgorzej. Okazuje się, że nasze dzielne władze wyprzedziły swoją epokę. Już w starożytnym Rzymie budowano obiekty w których mogły się odbywać walki gladiatorów, karmienie lwami chrześcijan jak i bitwy morskie.

Przypomina mi się sytuacja z lubelskiej galerii w centrum miasta, która to na kilka dni przed planowanym otwarciem również się wzięła była i zalała.

Jednak - galeria była inwestycją prywatnej firmy. Mniej lub bardziej udaną. Stadion Narodowy jest inwestycją całego narodu. Czy wydawane tam, na jego budowe pieniądze pochodziły ze składek członków PZPN? A może z dobrowolnych cegiełek rozprowadzanych wśród kibiców? Wydaje mi się, że nie.

Dlaczego więc ktoś dopuścił do powstania takiego bubla, który przy większym deszczu zamienia się olbrzymią kałużę.

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne