Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Dostałem ostatnio zaproszenie na koncert Rafała Rozmusa [link]. Muzyka filmowa do filmu niemego. Wydawało mi się to czymś dziwnym i zupełnie niedzisiejszym. Ale, jak to mówią: zaproszenie dostałem, głupio nie pójść. Rodzina w komplecie stawia się w sali lubelskiej Chatki Żaka. Wchodzi orkiestra, po chwili Dyrygent (w osobie Kompozytora) Rozpoczyna się projekcja. Dwa filmy.

 

Czytaj więcej...

Ostatnio znajomi z USA przesłali mi kawałek francuskiego DJ. Jak wiecie, taka muzyka, za mną zbytnio nie "chodzi", raczej bliżej mi do skandynawskiego rocka, ale to cholerstwo ma coś w sobie.

Czytaj więcej...

Czego słuchać podczas jazdy samochodem? Radia? Płyty CD? Urządzenia mp3? Oczywiście jednej odpowiedzi nie ma. No, poza wyłączeniem radia poza wiadomościami drogowymi (dobrze, gdy samochodowe radio ma opcję przełączania się, gdy stacja nadaję komunikat RDS - Traffic. Przynajmniej będziemy na bieżąco z aktualną sytuacją na drodze.

Czytaj więcej...

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne