Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Dziesięć dni minęło od Środy Popielcowej. Moje postanowienie wielkopostne jest realizowane konsekwentnie. Przez dziesięć dni nie korzystałem z tego medium komunikacji i mogę podsumować pierwszą dekadę.

Przez pierwsze dwa dni, odruchowo uruchamiając nową stronę w przeglądarce wpisywałem fac.. po czym łapałem się na tym, że facebook wszedł mi w krew. Jednak kolejne dni już praktycznie takich sytuacji nie było.

Czy brakuje mi facebooka? Nie wiem. Powoli zaczynam się przekonywać do tego, że w jakimś stopniu byłem od Facebooka uzależniony. Więc taka odtrutka będzie jak najbardziej wskazana.

 

Co mnie minęło? Nie wiem. I pewnie nie będę chciał nadrobić tych (blisko) 50 dni Wielkiego Postu. I pewnie bym rady nie dał, bo moi facebookowi znajomi są nad wyraz płodni.
Jednak istotą wyrzeczeń wielkopostnych jest spożytkowanie owoców swoich wyrzeczeń. Ktoś rzuca palenie/picie/słodycze i zaoszczędzone pieniądze przekazuje na jałmużnę. Ja palenia nie rzuciłem (bo papierosów już dwa lata nie palę), Jednak zaoszczędzony czas przeznaczyłem na bardziej wnikliwą naukę chorału gregoriańskiego i poszukiwania inspiracji do mojej drugiej pracy.
Zatem chyba tragedii nie ma. :)

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne