Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

EKG czyli eksperymentalny klient GG jest urządzeniem do komunikacji przeznaczonym dla użytkowników tego komunikatora nie kochających aż tak bardzo systemu Windows. Jednym z nich jestem ja. I traf chciał, że zapomniałem hasła. Jako, że "jestę hakerę" od razu zrobiłem kopię pliku config z .gg/config w bezpiecznym miejscu, coby przypadkiem nie stracić jakiegokolwiek punktu zaczepienia. Pamiętałem, że jestem zalogowany w portalu GG, jednak hasło zapamiętane przez przeglądarkę było jednym z poprzednich. Niestety, nie miałem zachowanego tego nowego ani pojęcia jakie ono miało być. 

Czytaj więcej...

Dziś na naszą redakcyjną skrzynkę pocztową przyszedł mail wysłany rzekomo przez jeden z banków. To co widzicie Państwo nie jest żartem, a domena nie ma w nazwie słowa "gej" tylko "QEJ". Jak się okazuje, jest ona zarejestrowana przez firmę Shanghai Yovole Networks, Inc. Entuzjaści powiedzą: fajnie, PKO zdobywa rynki wschodnie. Pesymiści będą płakać, że ich banku nie stać na porządną domenę krajową, a realiści dostrzegą wizualne podobieństwo ze słowem "gej".

Czytaj więcej...

Od kilku, kilkunastu dni jestem nękany przez telefony "z Google". Państwo nie chcą de facto powiedzieć, jaką firmę reprezentują i skąd tak naprawdę dzwonią. Za każdym razem dzwoni inny telemarketer - "bo ma pan wizytówkę na mapach Google". Więc co zrobił Pan Yarecky?

Czytaj więcej...

Jak się okazuje, przykucnięcie innych jest źródłem potencjalnego zysku dla innych. Tym razem home.pl (na wykopie, na którym został wystawiony jeden z poprzednich wpisów dotyczących , bardzo szybko przystąpili do kontrofensywy, niestety zahaczając o spam którego raczej Internauci nie tolerują.

 

Zwróćmy uwagę, że hasło: "Twój hosting to horror" została napisana kolorem "#ff5100" tym samym, który wykorzystuje namiętnie nazwa.pl :-)

 

Czytaj więcej...

Od trzech dni nie mam pełnej kontroli nad zarządzanymi przez siebie stronami. Jeżeli pojawia się możliwość obejrzenia strony - wówczas trwa to kilka, kilkanaście minut. Dziś pół dnia poświęciłem na to, aby sprawdzać aktualny stan wyłożenia się nazwa.pl, a drugie pół dnia na informowaniu moich Klientów, że pracuję właśnie nad tym, aby ich strona działała.

Czytaj więcej...

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne