Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Yarecky dorobił się nowej szaty graficznej. Wracając dziś z trasy przez przypadek wszedłem na stronę i stwierdziłem, że zupełnie mi ona nie leży. Jest jakaś toporna, brzydka, ociekająca pomarańczem. Generalnie - do bani. Wcześniejsza strona miała trzy kolumny i była generalnie paskudna. Obecna, czyli ta, na którą się aktualnie patrzycie - ma ich dwie. Zmieniłem również układ strony głównej na dwukolumnowy.

Niestety, ale jak się wczytałem w dalsze strony - z niektórych artykułów wyparowały obrazki (będące odnośnikami na zewnętrznych serwerach). W niedalekiej przyszłości postaram się to naprawić.
Ze strony również planuję powoli wyrzucić intrygujące (i blokowane przez większość) reklamy, zostawiając jedynie te, które się odnoszą do jakichś moich stron. W nagłówku zostawiłem zdjęcie (wykonane przez moją kochaną Żonę) na którym wyszła udawana zaduma na zamku w Czorsztynie. Przypomina mi ona nie tylko wspaniałe wakacje jakie spędziliśmy wspólnie z kilkuletnim wtedy Jakubem kilka lat temu, ale również piękny czas gdy telefony dzwoniły niezwykle rzadko. Co więcej, był to pierwszy wyjazd naszym (wtedy nowo nabytym) 16 letnim Escortem. No i miałem kilka kilo mniej.

 

A jeżeli kogoś interesuje ile za to zapłaciłem i ile czasu trwała zmiana szablonu strony od momentu wpadnięcia na ten karkołomny pomysł, do momentu, w którym zdecydowałem, że sobie zmienię szablon, lub szuka ktoś człowieka do zmiany szablonu swojej strony za przyzwoite pieniądze - to służę pomocą. Kontakt do mnie łatwo znaleźć :)

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne