Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Yarecky dorobił się nowej szaty graficznej. Wracając dziś z trasy przez przypadek wszedłem na stronę i stwierdziłem, że zupełnie mi ona nie leży. Jest jakaś toporna, brzydka, ociekająca pomarańczem. Generalnie - do bani. Wcześniejsza strona miała trzy kolumny i była generalnie paskudna. Obecna, czyli ta, na którą się aktualnie patrzycie - ma ich dwie. Zmieniłem również układ strony głównej na dwukolumnowy.

Czytaj więcej...

Przez optymalizację kodu rozumiem zabieg polegający na czyszczeniu kodu strony ze zbytecznych fraz, natomiast dzikie SEO jest to nagminne dodawanie strony do różnych katalogów i innych gówien.

Czytaj więcej...

Przez kilka lat przestałem zajmować się "publicznie" rzeczami związanymi z IT. Komercyjnie nic w tym kierunku nie robiłem. No, może poza reinstalacjami systemu operacyjnego na zaprzyjaźnionych komputerach, czy też pomoc w zakupie sprzętu komputerowego. I nic poza tym.

Czytaj więcej...

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne