Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Domena za zero złotych? Ile razy na to się nabrałeś? Jeżeli zamierzasz używać domeny przez kilka lat, liczy się cena jej odnowienia, a nie jej rejestracji. Trzeba o tym pamiętać.

Jeżeli jesteś inwestorem działającym z głową, wówczas wybierzesz tańszą opcję.

 

Domena Główni rejestratorzy domenami.pl
.pl 100 60
.com 50 30
.net 50 30
.info 50 30
.eu 50 25
.biz 50 30
.org 50 30

Jeżeli zamierzasz używać domeny przez powiedzmy 10 lat, wówczas (korzystając z tych cen) zapłacisz u rejestratorów "głównych" 910 złotych netto. W przypadku rejestracji w domenami.pl cena maleje do 555 złotych (ceny netto).

Dodatkowo masz możliwość brać udział w giełdzie domen, czyli wyszukiwać, zamawiać i pozyskiwać domeny, które (mówiąc językiem osób zajmujących się tym na co dzień) spadły z rejestracji. Ktoś zapomniał przedłużyć lub po prostu nie chciał odnawiać.

Ja dzięki temu kupiłem ostatnio za relatywnie małe pieniądze kilka "fajnych" domen - komputer.org.pl i około 300 innych wartościowych domen. Mając takie stadko, muszę wiedzieć jak oszczędzać :-)

Zapraszam zatem Cie już dziś. Sprawdź, spróbuj. A możesz tylko zyskać. Promocja trwa cały rok :)

My nie stosujemy żadnych kruczków, aby zmusić cię do kupna usług których nie potrzebujesz.
W odróżnieniu od wielu innych firm, nasz regulamin nie zawiera żadnych zapisów drobnym druczkiem, zmuszających do przedłużania usług po wygórowanych cenach. Każda domena może być zawsze przeniesiona do innej firmy bez dodatkowych kosztów.

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne