Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Domena z drugiej ręki. Czy musi tyle kosztować? Dlaczego, za dobrą domenę trzeba zapłacić kilkaset złotych lub nawet kilka tysięcy?

Czytaj więcej...

Dobra domena warta jest sporo pieniędzy. Nie będę tutaj skupiał się nad domenami, które śnią się wszystkim domenowym inwestorom. Skupię się nad domenami dostępnymi przeciętnemu Kowalskiemu. Posłużę się tutaj przykładami z mojego 'portfela'.

Czytaj więcej...

Tak się składa, że jestem posiadaczem pewnej domeny z końcówką .biz. W dniu dzisiejszym otrzymałem informację, że jej siostra z końcówką .net jest do nabycia za symboliczne $300, czyli 30 krotną cenę.

Czytaj więcej...

Ostatnio trochę przyszalałem jeżeli chodzi o rejestrację domen. Do mojego portfela wskoczyła domena y-o.pl. Aby domena nie wisiała na jakiś durnych parkingach, postanowiłem ją przypisać do któregoś serwisu.

Czytaj więcej...

Firmy i osoby prywatne często dokonują złego wyboru domeny dla swojej firmy. Rzekłbym nawet, że bardzo często. Postaram się umówić kilka najczęstszych błędów.

Czytaj więcej...

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne