Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

yarecky.pl

Nie będzie sweetaśnych króliczków, cyferek 2014 ani szampańskich fajerwerków. Wszystkim życzę udanej zabawy w tą noc, braku syndromu dnia powszedniego jutro oraz samego dobra w nowym roku.

 

Z noworocznych postanowień mam kilka: na każdą niedzielę którą będę grał, chciałbym przygotować jakąś miniaturę lub większą formę organową - dla samego siebie. Zauważyłem, że strasznie wypadłem z formy i muszę się podciągnąć. Drugie postanowienie muzyczne to wdrożyć podczas niedzielnych liturgii interludia pomiędzy zwrotkami oraz całkowicie zniwelować używanie mikrofonu przeze mnie. Nie da się tego zrobić bez czytelniejszej gry na instrumencie, więc rzeczy do poprawy jest wiele. Tu jest efekt mojej kilkuletniej pracy - tj. śpiew ludu bez udziału organisty. W przyszłym roku planuję dodać film z efektem mojej całorocznej pracy. Nagranie poniższe pochodzi z ostatniego piątku - z uroczystości ku czci świętego Jana Ewangelisty.

 

 

Jest już nieźle, jeżeli chodzi o śpiew ludków. Niestety, mam wciąż pewne tendencje które chcę wyeliminować. A tak było mniej więcej rok temu - wszechobecne dziamolenie pana organisty i nikły śpiew ludu. Nagranie to pochodzi z niedzieli Świętej Rodziny - z godziny 11.30, Mszy z udziałem dzieci. Trochę się od tego czasu poprawiło, ale jeszcze wiele jest do poprawienia.

 

 

Z rzeczy niemuzycznych - chciałbym w tym roku zmienić samochód na bardziej niezawodny. Co prawda, mój obecny pojazd spełnia pokładane w nim nadzieję, niemniej cały czas jest coś do zrobienia - jak to w 10 letnim samochodzie. Na szczęście są to pierdółki kosmetyczne.

 

Planuję na Nowy Rok zmienić logotypy moich sklepów internetowych i witryn. Już jest wstępny zarys CompShop'u, pozostałe się kłębią w głowie. Postaram się wszystkich - włącznie z sobą - zaskoczyć. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to z przyjemnością podrzucę adresy. Powalczymy razem. :-)

 

I na koniec: chciałbym aby udało się wprowadzić w życie jedną zasadę: w piątek wieczór wyłączam firmową komórkę i uruchamiam ją dopiero w poniedziałek rano. Weekedny które mam "ustawowo" wolne - spędzić z Rodziną gdzieś w ciekawych miejscach (stąd i potrzeba posiadania sprawnego auta, żeby nie musieć się holować gdzieś z Bieszczad). Zatem, wszyscy oddaleni znajomi - liczcie się z naszymi rychłymi odwiedzinami. Można już się wpisywać na listę naszych hostów :)

 

To tyle, jeżeli chodzi o pobożne życzenia i założenia na przyszły rok. Mam tylko jedno: niech mi się uda z nich choć połowę zrealizować. :-) A przynajmniej to ostatnie.

¤ outsourcing ¤ joomla ¤ antywirus ¤  lubelskie ¤ serwis PC ¤ katalog firm ¤ sklep komputerowy ¤ papierosy elektroniczne